1977 yılında giyim sektörü ile ticari hayatına başlayan firmamız, 1993 yılında Dayanıklı Ev Aletleri ile sektör değiştirmiştir. 1998 yılında VESTEL markası ile Kırıkhan'da ilk Beyaz Eşya  bayiliğine başlayan firmamız, 2013 yılında Osmaniye'de 2. Vestel şubesini, 2015 yılında yine Osmaniye'de 3. Vestel şubesini de açarak faaliyetine son hız devam etmektedir. 2015 sonu 2016 başında YATAŞ markası ile 4. şubesini açan firmamız ENZAHOME ürünlerini müşterilerin beğenisine sunmaktadır. 2017 yılının başlarında Kırıkhan'da KİLİM MOBİLYA 5. şubemizi açmış bulunmaktayız. 2017 yılı sonlarında TARSUS'da Vestel Markası ile 2 şubeyi aynı anda açarak şube sayımız 7'ye çıkarmış bulunuyoruz.

Müşterilerimizden gelen yoğun istek üzerine 2015 yılında E-Ticarete başlayan firmamız, Demirhanlar Avm ile "Fabrikadan halka, bi tıkla kapında" sloganıyla Türkiye'nin her bölgesine satışlarımıza devam ediyoruz. Türkiye’de bir ilke imza atarak yeni ürünleri yeni fiyattan, eski ürünleri eski fiyattan satıyoruz. Bayilerimize ve müşterilerimize özel olarak çok avantajlı kampanyaları düzenleyip sizlerin beğenilerine sunuyoruz. Her zevke ve her bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla bayilerimize ve üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Öncelikli Hedefimiz

Bizim önceliğimiz, öncelikle müşteri memnuniyeti. Üyelerimize Demirhanlar AVM güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yapmaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

Zamanında Teslimat

Üzerinde "hızlı gönderi” ikonu bulunan ürünleri, en geç 1-3 iş gücü içinde yerine ulaştırıyoruz. Büyük parçalı ürünleri yetkili servislerimiz aracılığıyla, küçük parçalı ürünleri direk müşterilerimize göndererek kurulum ve montaj hizmetinin takibini bizzat bizler yapıyoruz.

Ücretsiz Kargo

Bütün ürünlerimizi Türkiye’nin her bölgesine ücretsiz olarak gönderiyoruz. Göndermiş olduğumuz ürünlerin sigortasını yaptırarak, ürünlerin size sağlam ve eksiksiz bir şekilde teslim edilmelerini sağlıyoruz.

Tüm Siparişler Tek Sepette

İster bir tane, isterseniz onlarca ürünü tek bir sepette sipariş verebilirsiniz. Kampanyalı ürünleri sepete ekleme özelliği ile sipariş verebilirsiniz. Set oluşturma özelliği ile seçmiş olduğunuz tüm ürünlerini tek bir sepette toplayıp paket oluşturabilir ve siparişinizi hızlı ve kolayca verebilirsiniz.

İade Kolaylığı

Müşterilerimize 14 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz. Üstelik kargo ücretini de biz ödüyoruz.

Bayilere Özel

Bayilerimize özel olarak her ay düzenlediğimiz kampanyalarımızdan haberdar olabilir ve toplu fiyat teklifi sunabilirsiniz.

Özel Günlere Özel Fiyatlar

Özel günlerde özel fiyatlarla müşterilerimize yapmış olduğumuz kampanyalarımız ve hafta sonu fırsatlarımız ile size en uygun şartlarda ve özel fiyatlar ile ürün temini yapıyoruz.

Sürpriz Hediyeler

Firmamızı, ürünlerimizi tavsiye eden ve hakkımızda yorum yapan müşterilerimizden her ay bir kişiye siparişlerinin yanında sürpriz bir ürün hediye olarak gönderiyoruz.